Vodafone FreeZone, 'Kış Mevsimi Finali' 17 nisanda

Vodafone FreeZone’un dördüncü kez isim sponsoru olduğu, Türkiye’nin en büyük profesyonel espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2021 Kış Mevsimi Finali, 17 Nisan’da Riot Games Espor Sahnesi’nde seyircisiz olarak gerçekleşecek. Bu yıl da heyecanın dorukta olacağı finalde, 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats şampiyonluk için mücadele edecek.

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone ile bu yıl dördüncü kez isim sponsoru olarak destek verdiği, Türkiye’nin en büyük profesyonel espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı. 9 hafta süren lig ve mevsim finalleri heyecanının ardından 17 Nisan Cumartesi günü Riot Games Espor Sahnesi’nde seyircisiz olarak gerçekleşecek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi Finali’nde 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats karşı karşıya gelecek. 

Sennaroğlu: “Dördüncü kez sponsor olduk” 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne dördüncü kez isim sponsoru olduklarını hatırlatan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi: 

“Vodafone olarak, oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biriyiz. Espor pazarına 4 yıl önce gençlik markamız FreeZone ile girdik. Bu süreçte yaklaşık 15 milyon TL’lik yatırım yaptık. Çeşitli kampanya ve tanıtımlarla 14 milyon kişiye ulaştık. 2018’den bu yana ülkemizdeki en büyük profesyonel espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin isim sponsoruyuz. Riot Games’in Türkiye’de isim hakkı verdiği ilk firmayız. Bu işbirliğiyle, gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. FreeZone Gaming portföyümüzle gençlere internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Pandemi nedeniyle bu yıl da online düzenlenen ligde özel dijital kurgularımızla gençlere çeşitli faydalar sunduk. Ayrıca, özel projelerle esporun büyümesini desteklemeye ve gençleri espora yönlendirmeye devam ediyoruz. 17 Nisan’da oynanacak Kış Mevsimi Finali’nde takımlarımıza başarılar diliyoruz.”

Gençlere FreeZone formalı fotoğraflarıyla finale katılma şansı

Vodafone FreeZone, esporsever gençler için Kış Mevsimi Finali’ne özel bir dijital kampanya da başlattı. Gençler, vaditribunu.com adresinden ya da Vodafone Instagram hesabından ilgili linkte bulunan formu doldurup fotoğraflarını yüklediklerinde, Kış Mevsimi Finali’nde Vadi Tribünü’ndeki seyirci koltuklarında FreeZone formalı fotoğraflarıyla yerini alacak şanslı kişilerden biri olabilecek.

Ülkemizi MSI’da temsil edecek

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi Finali’nde takımların sahnede mücadele edebilmesi için pandemiye karşı gerekli tüm önlemler alınarak özel bir yayın akışı oluşturulacak. Kış Mevsimi Finali, lolesports.com, twitch.tv/riotgamesturkish ve youtube.com/lolespor’dan canlı olarak yayınlanacak. Vodafone FreeZone Gamer paketlerine sahip müşteriler maçları internetlerinden yemeden canlı takip edebilecek. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi şampiyonu, ülkemizi 6-23 Mayıs tarihleri arasında İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te düzenlenecek MSI’da temsil edecek.

Hibya Haber Ajansı

Okunma