Emirates, yolcularına gösterdiği özeni yeniden teyit ediyor

Emirates, yolcularına biletlerini 36 aya kadar istedikleri zaman kullanma olanağı ve esnekliği sağlayarak sektörün en cömert geçerli biletini sunuyor.

Tüm Emirates yolcularına ücretsiz çoklu risk içeren seyahat sigortasının teminatını uzatıyor.Sık uçuş yapan yolcular için Emirates Skywards Statüsünü ve Mil geçerliliğini uzatıyor.

Emirates, yolcularına seyahat planlamalarını yapmaları için daha da fazla güven ve esneklik sunacak olan rezervasyon politikalarına yaptığı son güncellemeleri duyurdu.

31 Aralık 2021 tarihine kadar seyahat etmek üzere 31 Mart 2021 tarihinden önce düzenlenmiş biletleri olan yolcular, eski politikaya göre 24 aylık bir uzatma yerine, artık seyahatlerini 36 ay içerisinde herhangi bir zamanda yeniden rezerve edebilecekler. Seyahatin orjinal biletin düzenlendiği tarihten itibaren 1125 gün içerisinde tamamlanması gerekmektedir.

31 Aralık 2021 öncesinde seyahat etmek üzere 01 Nisan 2021 tarihinden sonra düzenlenmiş biletleri olan yolcular ise, biletlerini 24 ay içerisinde herhangi bir zamanda kullanabilecekler. Seyahatin orjinal biletin düzenlendiği tarihten itibaren 760 gün içerisinde tamamlanması gerekmektedir.

Biletin yeniden düzenlenmesine ilişkin değişiklik ücretlerinden feragat edilecek, ve Emirates biletlerinin kullanılmamış kısımları cezasız olarak iade edilebilecek.

emirates.com veya havayolunun satış ve iletişim merkezleri aracılığıyla doğrudan Emirates tarafından düzenlenmiş biletleri olan yolcuların, biletler otomatik olarak uzatılacağı için, Emirates’le irtibata geçmeleri gerekli değildir. Biletlerini bir seyahat acentesi vasıtasıyla alan yolcuların, biletlerini yeniden düzenletmek üzere son kullanma tarihinden önce acenteleriyle irtibata geçmeleri gereklidir.

Çoklu risk içeren seyahat sigortası

Emirates tüm yolcularına çoklu risk içeren sağlık sigortası teminatı sağlayan ilk havayoluydu ve şimdi de bu kolaylığı yeni bir duyuru yapılana kadar 31 Mart 2021 tarihi sonrasına kadar uzatarak yolcularına güven ve ekstra gönül rahatlığı sunuyor. 

Emirates Skywards Seviye Statüleri ve Mil Sürelerinin Uzatılması

Emirates Skywards sık uçuş yapan yolcuları için Silver, Gold ve Platinum üyelerinin Statülerini 2022’ye kadar uzatıyor.

Emirates Skywards, üyelerine Nisan 2020 – Temmuz 2021 arasında sona erecek olan Skywards Millerinin geçerliliği de 31 Ağustos 2021'e kadar uzatarak, daha geniş kapsamlı bir uçuş ağı, iş ortağı ödülleri ve ayrıcalıklar sunuyor.

Ek olarak, Emirates Skywards üyelerine 01 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında rezerve edilen, 30 Aralık 2021’e kadar gerçekleşecek seyahatler için tüm Emirates ve flydubai uçuşlarında otomatik olarak ekstra Statü Mili kazanma şansı sunmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

Okunma